top of page
Brychovi_small.jpg

Studio Dream Homes jsme oslovili na doporučení blízkých přátel a spolupráce s nimi předčila naše očekávání. Jejich absolutní profesionalita byla vidět během každé interakce, každého jednání. Jejich vstřícný, klidný a přátelský přístup umožnil naší rodině dělat potřebná rozhodnutí bez stresu a sebejistě. 

Klára a Jakub Urbánkovi, Jihlava

Martin Kučera.jpg

Na unikátní řešení, se kterými v Dream Homes přicházeli, bych jako laik nikdy nepřišel. Díky krásným vizualizacím a virtuální realitě jsem měl možnost dům prozkoumat ještě před tím, než stál. Dnes již spokojeně bydlíme a jsme moc rádi, že jsme se rozhodli právě pro Dream Homes.

Martin Kučera, Olomouc

Vavrouškovi_small.jpg

Spolupráci s projekčním studiem Dream Homes rádi doporučujeme. Jsme velice spokojeni s jednáním, vstřícností a celkovým průběhem tvorby projektu našeho rodinného domu. Projektová dokumentace byla předána v dohodnutém termínu a se všemi náležitostmi.

Velice děkujeme a doporučujeme. 

Kamil a Jakub Vavrouškovi, Jihlava

Brychovi.jpg

Architektonické a projekční studio Dream Homes jsme oslovili na doporučení známých. Už při první schůzce jsme byli příjemně osloveni jejich empatií k našim požadavkům. Jejich neotřelé nápady a znalost řemesla, to vše je jasnou volbou pro Dream Homes. Děkujeme a vřele doporučujeme. 

Petr a Dagmar Brychovi, Brtnice

Hladikovi_small.jpg

Spolupráci s DREAM HOMES můžeme určitě doporučit. Naši představu o vysněném rodinném domě upravili tak, aby byl dům funkční a jeho stavba se zbytečně neprodražila. Zároveň ale vždy zohlednili všechna naše přání. Oceňujeme také jejich flexibilitu a neutuchající vášeň pro věc.

Klára a Pavel Hladíkovi, Cejle

Potřebujete radu, cenovou nabídku nebo více informací o našich službách?

Výborně! Zpráva byla přijata.

reference

bottom of page