top of page
PARALAXA_dream_homes_moderní_rodinný_dum_pelhrimov.jpg

Rodinný dům s ordinací v Pelhřimově 

06_dream_homes_moderni_rodinny_dum_s_ordinaci_pelhrimov_pudorys1np.jpg

Severní okraj města Pelhřimov na Vysočině brzy nabídne vznikem nové obytné zástavby prostor pro rodinné bydlení stranou od centra. Šťastný výběr pozemku co do jeho umístění z hlediska světových stran umožní příjezd k domu ze severovýchodu a otevření všech důležitých obytných místností na jihozápad, čímž bude zajištěno jejich ideální oslunění a vstup na prosvětlenou terasu se zahradou.

2022

Pelhřimov, Česká republika

Autor

Kamil Plavec

Zastavěná plocha

205,81 m2

Celková plocha pozemku

856,59 m2

Stav 

Studie

Dispozice 

6kk + g + o 

 

 

 

 

Na přání investora vznikne na rovinatém pozemku moderní dvoupodlažní rodinný dům s rovnými střešními plochami, kterému dominují velká francouzská okna směřující jak do ulice, tak do prostorné zahrady. Z bočních stran domu nejsou okna pro eliminaci pohledů ze sousedních objektů uvažována. Funkční a praktické spojení pracovního prostředí v podobě ordinace s čekárnou a domova zajišťují dvě od sebe oddělené části domu s vlastními vstupy z ulice.

07_dream_homes_moderni_rodinny_dum_s_ordinaci_pelhrimov_pudorys2np.jpg

 

 

 

Prakticky řešený dům pro čtyřčlennou rodinu skýtá v prvním nadzemním patře dva dětské pokoje, pracovnu použitelnou jako pokoj pro hosty, koupelnu se samostatnou toaletou a rodičovské zázemí. Zde nalezneme šatnu, ložnici a koupelnu s finskou saunou. Ve spodním podlaží je kromě hlavní společenské části v podobě obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se spíží také zmiňovaná ordinace a dále garáž, technická místnost, pracovna a toaleta. Neopomenutelnou součástí spodního patra je také terasa.

01_dream_homes_moderni_rodinny_dum_s_ordinaci_pelhrimov_night.jpg
02_dream_homes_moderni_rodinny_dum_s_ordinaci_pelhrimov_garage.jpg
03_dream_homes_moderni_rodinny_dum_s_ordinaci_pelhrimov_winter.jpg
04_dream_homes_moderni_rodinny_dum_s_ordinaci_pelhrimov_front.jpg
05_dream_homes_moderni_rodinny_dum_s_ordinaci_pelhrimov_winter2.jpg

share

  • sdílet na Facebooku
  • sdílet na Twitteru

další projekty

bottom of page