top of page
PARALAXA_dream_homes_moderní_rodinný_hru

Moderní rodinná vila na okraji Jihlavy

Rovinatý pozemek vtěsnaný mezi městské zahrady rodinných domů na okraji krajského města Jihlava představuje ideální řešení bydlení pro všechny, kteří chtějí žít v dosahu centra města v novém rodinném domě. Stávající okolní zástavba, vzrostlé stromy a zaběhlý způsob plynutí života vdechují tomuto místu duši, kterou na nově vzniklých satelitech těžko pohledat.

2021
Jihlava, Česká republika

Autor
Kamil Plavec, Viktor Hladík, Roman Doležal

Zastavěná plocha
254,38 m2

Celková plocha pozemku
573,30 m2

Stav 
Dokumentace pro provedení stavby

Dispozice 
5kk + g

Moderní rodinná vila v Jihlavě půdorys přízemí DREAM HOMES PLAVEC

Přáním klientů bylo navrhnout dvoupodlažní rodinný dům v moderním stylu s rovnými střešními plochami. Pozemek svou velikostí předurčil základní tvar domu, o to zajímavější bylo vyhrát si s jeho detaily.
  

Moderní rodinná vila v Jihlavě půdorys patra DREAM HOMES PLAVEC

 

 

 

Společenské místnosti a technická část objektu jsou umístěné v přízemí tak, aby byly respektovány požadavky daných prostor na jejich orientaci z hlediska světových stran. Do domu lze vstoupit hlavním vchodem či přes dvojgaráž propojenou s obytnou částí domu technickou místností a šatnou.

 

 


 

Moderní rodinná vila v Jihlavě pohled jih DREAM HOMES PLAVEC

 

Po vstupu lze zamířit rovně do hlavní společné části domu skýtající velkorysý prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, doprava do pracovny designované také jako pokoj pro hosty nebo po schodišti nahoru do klidové zóny. Společenská část otevřená velkoplošným prosklením na jih k blahodárným slunečním paprskům umožňuje vstup ven na krytou terasu vhodnou pro posezení s přáteli a rodinou. 

Moderní rodinná vila v Jihlavě řez DREAM HOMES PLAVEC

 

 

 

V klidové zóně v prvním podlaží nalezneme ložnici s vlastní šatnou, dva pokoje, koupelnu s oddělenou toaletou a prádelnu. Vedle schodiště se nachází také vstup na obyvatelnou střechu. 

Moderní rodinná vila v Jihlavě vizualizace podzim DREAM HOMES PLAVEC
Moderní rodinná vila v Jihlavě vizualizace zima DREAM HOMES PLAVEC
Moderní rodinná vila v Jihlavě vizualizace jaro DREAM HOMES PLAVEC
Moderní rodinná vila v Jihlavě Vizualice zima DREAM HOMES PLAVEC

share

  • sdílet na Facebooku
  • sdílet na Twitteru

další projekty

bottom of page